Kedimi Stresten Korumak İstiyorum

aslihnm

Bayram tatili için kedim arkadaşımın evinde kalacak strese girer mi ve strese gitmemesi için ne yapmalıyım

2 CEVAP

dumilik

bir süre sizde arkadaşınızda kedinizle beraber kalın,arkadaşınıza sizi görerek alışırsa fazla strese girmez.

muffinthecat

Arkadaşınızın evi yakınsa alıştırma amacıyla birkaç gün götürebilirsiniz. Ya da koku aşinalığı kazandırmak için arkadaşınız evinde bulunan bir şeyi getirip pisinize koklatıp, oynatabilirsiniz. Arkadaşınıza gittiğiniz zaman kedinize ödül maması, yaş mama tarzı şeyler verebilirsiniz.