Nova Kedi Malt

aslihnm

Nova kedi maltı kullanan var mı alınabilir mi Gimcat fln alamıyorum o kadar bütçem yok

4 CEVAP

Deniz1741

Zaten gimcat kullanmayın, en işe yaramaz maltlardan bir tanesi bence. Nova hakkında bir bilgim yok. Ben royalist’in maltını kullanmıştım. Şu anda zoovital kullanıyorum. İkisinden de memnundum. Ama zoovital öneririm.

gulsump

Kullandım kedim severek yiyordu, tüy kusma problemimiz olmadı.

Lils

Zoovital öneririm ben de

Warriorsans

Gimcat gerçekten parasını ve ününü hak etmeyen bir malt. Bizde kullanıyoruz şu an, şimdiye kadar diğer maltlarla hiç tüy kusmayan kedim gimcatte tüt kusmaya başladı. Nova konusunda bilgim yok denemedim. Zoovital, vetsplus, biofeline, trixie gibi markalara da bakabilirsiniz