Kum Sorunu

Derenguler

Şuan sanicat active marsilya sabunlu kumu kullanıyorum. İyi yönüde var kötü yönü'de. İyi yönü olarak kokusu çok güzel kumu 15 gün önce felan açtım ve hala kumu kokladığımda mis gibi marsilya sabunu kokuyor. Kötü yönüse topaklanmasını pek beğenmedim dibe yapışıyor ve kürekle alırken direk dağılıyor. İlk kumu aldığımda topaklanma testi yaptım su döktüm biraz ve 30 sn. olmadan çok güzel topaklandı o an dedim aradığım kumu buldum diye ama malasef bulamamışım. Kedim idrarını yapınca topaklanmıyor. Diğer kötü yanı ise kum'u kum kabına dökerken tozutmuyor ama elimi birazcık kuma değdirsem elim bembeyaz oluyor. Kedim kumdan çıktıktan sonra yerler hep bembeyaz pati izi oluyor. Şuan vancat ince taneli vanilya kokulu kum almayı düşünüyorum fakat aynı sorunlarla karşılaşmamdan korkuyorum. Vancat kullanan varmı?

15 CEVAP

Ben vancatin birkac cesidini kullandik ve size cam kokulu olani tavsiye ederim koku yok topaklanma iyi yalniz toplari alirken kuregi cok sallamayin o zaman tum kumlar dagilir bircok kumda bunu gozlemledim malesef yukari asagi birkac sallayip oyle aliyorum kum dagilmiyor boylece saga sola sallayinca cok dagiliyor kumlar:)

Dedigim gibi yukari asagi sallayin boylelikle dagilmiyor:)yesil renkli olan cam kokulu

martha

sanicat in topaklanması vancat ten çok çok çok çok daha iyi. dibe yapışıyorsa kumu az koyuyor olabilirsiniz 7 cm doldurun yazıyor arkasında

berkdoan

Ben *********nın kumunu kullanıyorum aşırı memnunum.Hiçbir koku tutmuyor ve hayatımda gördüğüm en iyi topaklanmaya sahip.İnce taneli kullanıyorum etrafa kum saçılma problemini tuvalet kabının altına halı koyarak çözdüm.

yaseminece

Ben de Sanicat'ten çok çektim,topaklanmıyor bi türlü Vancat kullanıyordum onda da tozutma problemi yaşamıştık.Uygun kum bulmak gerçekten zor.Bulana kadar Vancat ile devam edeceğim sanırım :/

eltarcin

Ben sanicat kullanıyorum beğendim.Trendline da güzel,deneyebilirsiniz:)

Derenguler

Cam kokulusunu ilk defa duydum şu mavi renkte olanmı? Evet bende salladığım zaman dağılıyor :/ ama sallamasamda olan kum israf oluyor

Derenguler

Anladım teşekkürler :)

Derenguler

Paketin üstünü okumadım kumun yarısını boşaltmıştım evet şuan azaldı üstüne ekliyim o zaman

Derenguler

O kumuda çok öneren oldu olmazsa bide ondan deniyim

zeynemila

paticati önerebilirim

Derenguler

Paticatte kullandım malasef ondanda memnun kalmadım :/

glytrksvr

Proline ve quik kullandım ikisinden de memnun kaldım

Derenguler

Sırasıyla artık denerim hepsini inşAllah birisi istediğim gibi çıkar

Beyzailbey

Kum gerçekten önemli parfüm sıksam kedim rahatsiz oluyor. Kaliteli kum pesindeyim :)