Fransız Bulldog Kulak Problemı

AralDestici

Merhabalar bir sure once Fransiz bulldog yavru edindim 20 eylul dogumlu ve 2 ay 8 gunluk asagi yukari. Fakat kulaklari hala yatik bir pozisyonda duruyor. Diger kardeslerinin bir cogunun kulaklari dik. Yatik olanlarda var tabi. Ve anne baba da ayni sekilde dik kulakli.Bazen dikkatini bir yere verince dimdik oluyor ama genelde yatik bir sekilde kulaklari. Baska forumlardan arastirmalar yaptim kimisi zamanla dikelir diyor kimisi yogurt veya balik yagi takviyesi yapin diyor. Bizim Gazoz'da masallah toplu birsey ilk dogan yavrulardan. Ask yasiyoruz baya nazli birsey cok seviyorum onu ve bu konu hakkinda bilgi edinmek istiyorum.

6 CEVAP

Duranlar10

En küçükleri omu?
En küçükleri oysa daha gelismemistir

AralDestici

Ayniydi hepsinin boyutu hatta benim yavrum daha iri hepsinden

izzy

Sanki biraz ürkek gibi ondan olabilir bilmiyorum :) trk bildigim şey cok tatli olusu yerin seni.yaaâ :)

zeynemila

veterinere danışın

KedimVar

Mümkün olduğunca kafasını okşamamaya, kulaklarına bastırmamaya çalışın. Büyüdükçe yani zamanla (genellikle) dikleşiyorlar. Birisi bana böyle söylemişti.

AralDestici

Tesekkurler iyi dilekleriniz icin. Yavastan dikmeye basladi kulaklarini ozellikle bi yere dikkatini verince. Psikolojik oldugunuda dusunuyorum 2 gun bensiz yatti dun benimle yatti ve uyurken dahi kulaklari diklesiyordu. Bakalim zamanla gorecegiz :)