Bitmeyen İç Parazit Problemi

Asleda

Merhabalar. Moli de sürekli iç parazit problemi var. Sanırım yavruluk döneminde temizlenmedi. Şu an 17 aylık. 3 ayda bir hap veriyoruz. 3 ay yaklaşınca dışkısında hareketsiz parazitler görülmeye başlıyor. Aileme bulaşır diye korkuyorum çünkü bizimle birlikte evde yaşıyor. Yeni yeni tuvalet konusunda egitebildik. Birkaç veterinere danıştım ama tatmin edici cevap alamadım. Larvalar insan ciğerinde kist falan oluşturuyormuş. Hem sağlığımız için hem moli nin sağlığı için korkuyorum. Fikir ve tecrübelerini zi paylaşır mısınız ?

2 CEVAP

aycacetin2472

mamasını değiştirmeyı dusunebilirsinız

AslihanC

İşinize karışmak gibi olmasın ama bulunduğunuz yerde var mı bilmiyorum üniversitelere bağlı veterinerlik fakülteleri mevcut ve buralarda daha kapsamlı olanaklı tahliller olsun röntgen vs olsun en ince ayrıntısına kadar bakıyorlar sorununu çözeceklerine eminim geçmiş olsun tez zamanda iyileşir inşallah..