Kedimin Kafasi Kırıkmış Neyapmam Lazim

Sadaffard

Merhabalar
Ben iki gün öncesi evden çıktım da kedimin hicbirseyi yoktu ama dondumde dokundumda hayvanın kafası sert şişmiş gibi şey vardı veterinere götürdüm kırık dedi sonra lafını değiştirdi nedir diye bilmiyoruz filan dediler hareketleri aynı halsizlik görmüyorum ama o kafa şişmesi ne röntgen çektirdim bilginiz varsa lütfen yazın bana

2 CEVAP

Mirabonibon

Burada detaylı ve kesin bir şey öğrenemezsiniz. Kesinlikle başka veterinerlere gösterin sorun detaylıca

Sezgek

Merhaba bu açıdan kafatasında bir çatlak ya da kırık gözükmüyor ki zaten böyle bir travma çok ciddi ağrıya neden olacağı için kedinizin sakince durma ihtimali yok bence sorun çok daha farklı bir şey acilen farklı bir vete danışırsanız iyi olur travmaya bağlı ödem olma ihtimali yüksek ama kafa travmaları mutlaka yakından takip edilmelidir geçmiş olsun