Kedim Hareketsiz Yatıyor Ne Yapmalıyım

Sebli

Sabah 6 gibi yanımda yatı yavru kedim kafası arkada olacak şekilde kriz gibi bi şey geçirdi on ve arka patilerini rastgele kasılıyordu birden durdu gözleri açık ve baygın yatıyor ne yapmalıyım bu saatte hiç bi yere gidemem

11 CEVAP

Mirabonibon

Çok belli ciddi bir şey olduğu 24 saat açık veterinerler var beklemenin sonucu kötü olabilir inşallah olmaz oraya gidin 1 saat çok uzun bir süre

Palyaco

Kedilerde kasma hareketleri olur vücutlarında bizimki hergun yapıyor

Mirabonibon

Bir dakika ya anlamadım? Benimki de yapıyor kasılıyor yani vücudunu esnetiyor ama baygın yatmıyor? Yani baygın olduğuna emin misiniz @Palyaco normal bir kasıntı olsa neden baygın yatsın? şu an durumu nasıl bir şekilde veteriner açıldığı götürün herhangi bir gelişme var mı şu an

Sebli

Öyle değil maalesef kriz geçirdi diyebilirim kendimi çok ifade edemedim. 1 saattir yatıyordu nefes alıyor fakat elleri ayakları tutmuyordu. Az önce tekrar bi kriz geçirdi ne yapabilirim hiç bilmiyorum

Mirabonibon

Epilepsi hastası olabilir felç geçirmiş olabilir kesinlikle bir şekilde açıldığı gibi götürün bu acil bir durum basite alınacak bir şey değil

Sebli

Kasılmaktan kastım edemedi değil epilepsi nöbeti gibi dışarıdan görünüşü veterinerler saat 9 da açılıyor o zaman kadar bi şey olmaz umarim

Sebli

Ben de aynısını düşünüyorum teşekkür ederim yorumunuz icin bilgilendirecegim yeni bi şey olursa

Sebli

24 saat açık olan yer bize 1 saat uzaklıkta ve maalesef imkanım yok gitmeye

Palyaco

Acil goturun veterinere sizin anlatmaniza göre bir sıkıntı var ilk yazdığınız mesajda ben normal kasinti sandim

miraytas

Ya noldu cocuga

Oqrenerde06

sizin ve bizim yapacağımız birşey olamaaz ki yavrucuğa kliniğe gitmesi lazım hafif bir ishal durumu değil ki tavsiyeler verelim üzgünüm bebek için . :(