Kedi Kulak İltihabı İçin Öneri Acil

Ececimm

Merhabalar annem eve yeni kedi getirdi ve kedim depresyona girdi evde yamuk yürüyor sinirlerim çok bozuk kulak iltihabı diye tahmin ediyoruz ve kedim veterinere gitmekten nefret ediyor ilk çare olarak evde kendim halletmeye çalışıcam ama bunun için ne kullanmam gerekiyor sonra baş edemezsem veterinere götürücem

4 CEVAP

gokhansultan

Tahminle tedavi olmaz. Eve hizmet veren klinik bulabilir misiniz?

gokhansultan

Aynen öyle. Çünkü yanlış teşhis ve tedavi çok daha kötü sonuçlar doğurabilir

Ececimm

@gokhansultan yani götürmek zorundayım

Ececimm

@gokhansultan tamamdır teşekkürlerrr