Kopegim Hastalandi!

Roza23

bahçede baktigim bi kopek var ve ishal olmus ayrica burnu da akiyo ve hapsuruyo surekli. haftaya veterinere goturecegim ama bu süreçte ne yapabilirim?

7 CEVAP

Asleda

Arkadaşım acil bi durumda kendi soğuk algınlığı ilacindan verdiğini ve iyileştiğini söylemişti. Hani afe... diye bi ilaç ben de kızmıştım.

Roza23

istahi da yok ama bi sey yemiyo

izzy

Hemen görürseniz iyi olur acil müdehale edilmeli

zeynemila

ona sıcak bir ortam sunun evinizin bir odasını

Roza23

yarina buldum doktor umarim kotu bi seyi yoktur. tesekkurler fikirleriniz icin

izzy

Haberlerinizi bekliyoruz

Roza23

dun igne yapildi ama bugun yine istahtan kesildi. sanirim yarin bi daha götürecegim