Kayıp Kedi Mantı

Zeytinbey

Arkadaşlar soru değil kusura bakmayın. Mantı adında bir bebek kedim var öğrenci olduğum için yurdun bahçesinde bakıyordum annesi kabul etmedi süt tozu ve yaş mamayla bugünlere gelebildik. 2 gündür kayıp. Okul bitti. Birinin giderken onu alıp gitmiş olabileceğini düşünüyorum çünkü kendisi asla bir yere gitmez günde 3 kez yanına gidiyordum doyuruyordum kaşla göz arasında çocuk yok oldu. Biz birbirimize çok bağlanmıştık lütfen onu bulmama yardım edin gören duyan benimle iletişime geçebilir

5 CEVAP

Sezgek

Hah yavrum güzeller güzeli çok üzüldüm umarım en kısa sürede bulursunuz bende kendisinin bir yere gideceğini düşünmüyorum sosyal medyadan da yapın duyurunuzu umarım en kısa sürede bulursunuz miniği 😔

Anonymus985465

Yakın çevrede esnafın pencere kapılarına direklere fotoğrafını asın. Sahipsiz zannedilmiş olabilir

Warriorsans

Umarım iyidir ve kısa sürede bulunur 🥺

Zeytinbey

İnşallah kavuşuruz bir an önce 😔

Zeytinbey

Sosyal medyada kayıp sitelerine attim