Kedimin Gözü Kötü Oldu

Kinpurb

Kedim 4 gün önce tirnagiyla gözünün hemen yanını çizdi. Kedim de baya kaşıdı ve gözünü de kizartti. Yara için teramisin aldım ama kedimde alerji yaptı. Göz için gentagut damla alicam ama yaranın enfeksiyon kapmamasi için teramisin harici ne sürebilirim?

2 CEVAP

muffinthecat

Bence kendiniz müdahale etmektense veterinere götürmek daha mantıklı. Allah korusun enfeksiyon kapıp gözünü kaybedebilirsiniz.

Sezgek

Yani kendi bildiğinize müdehale etmekle yanlış yapmışsınız bence artık bir şey sürmeyi bırakıp vete danışın acilen bir de alerji yaptı diyorsunuz çok daha büyük reaksiyonlar gözlenebilir geçmiş olsun