Kedimin Ağzındaki Kızarıklık

Nurnacar

Merhaba
Bugün kedimin ağzında böyle bir kızarıklık/morarma gibi bir leke farkettim bir yere mi vurdu acaba yoksa başka bir şey mi. bu konu hakkında fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim 🙏🏻

1 CEVAP

Sezgek

Merhaba kaşıyarak yapmış olma ihtimali çok yüksek biraz gözlemleyin kuru mama yiyebiliyor mu sıkıntısı var mı su içebiliyor mu eğer yeme içmesinde sıkıntı yoksa çok büyük bir problem olduğunu düşünmüyorum bölgeyi crystalin ile temizleyebilirsiniz geçmiş olsun