Kedim Üstüme Kakasını Yaptı

Kuzucansu44

Sabah uyanınca her sabah olduğu gibi kedim yanıma geldi kucağıma çıktı işte seviyorum falan yattı baya sonra böyle biraz masaj yapmaya başladı ve bir anda böyle ishal gibi sıvı kaka her tarafıma bulaştı. Tutamadığı için mi yaptı acaba hiç böyle bir sorun yaşamamıştım daha önce çok şaşırdım

1 CEVAP

Sezgek

Yani hayvan ishal olmuş büyük ihtimal tutmadığı için yapmıştır biraz gözlemleyin ishali devam ederse vete danışın derin geçmiş olsun bu arada yoğurt ya da kefir verebilirsiniz probiyotik olarak