Kedi Ve Ailemin Anlayışsızlığı

Selensoymz

Kedi sahiplendim tekir
Camları kapatın diyorum biz buradayız diyip umursamıyolar ciddiye almıyorlar cam konusunu aşırı sinirleniyorum ne yapmalıyım

4 CEVAP

NorthNight

Balık ağı alıp kendiniz gerin camlara hiç değilse, yada şoklarda çocuk pencere kilitleri var cam az bi aralıkla açılıyot onlardan alıp takın.
Ailenizi siz tanırsınız. Ona göre davranıp ikna etmeye çalışın.

sundowndread

Cama bir şeyler takmak zorundasınız o zaman. Ailenizi ikna etseniz bile bu konuda çpk bilinçli görünmedikleri için bir dikkat ederler bir etmezler belli olmaz. En iyisini bir şey alıp takın camlara

muffinthecat

Bence tatlı dille ikna edilemeyecek kimse yoktur. Eğer camdan düşerse neler olacağını, sürekli veterinerlerle uğraşacaklarını, kedinizin hayatını nasıl tehlikeye attıkları hakkında konuşabilirsiniz. Hâlâ camı açma konusunda ısrarcı davranıyorlarsa da yapacak tek şey arkadaşın dediği gibi cama file tarzı bir şey taktırın.

Camdan düşen kedilerin başına ne gibi sorunların geldiğini göster umarım önemserler