Sokağa Çıkan Kedimi Nasıl Eve Alıştırabilirim

Hila_aladas

Kedim dışarı çıkıyor, tamama evde kalsın istiyorum. Sokağım da ve binamda ki insanlara güvenmiyorum. Onu sıkmadan bunaltmadan nasıl tamamen eve bağlayabilirim

17 CEVAP

kedibabasi66

Hani başından beri evde bakılan bir kedi olsa istediğiniz şeyi daha iyi anlarım ama sokağa alışmış bir kediyi zorla eve kapatmak isteyerek eziyet ediyorsunuz.

Katılıyorum. Bunun için bir yazı hazırlıyorum.

Hila_aladas

Taşındığıö zaman mecbur alışacak yabancı yerde bırakamam. Giderken almayıp eski sokakta bırakma seçeneğim de yok üzüntüden fazla yaşamaz dayanamaz