Köpeğimin Yavruları

newdog

Köpeğimin yavruları oldu bakımla ilgili bir şey öğrenmem gerekmi yenı doğmuşluk açısından onceden de yavru köpek baktım yanı.
Bir de annesinde pire var sorun olurmu yavrulara gecmıs

1 CEVAP

eltarcin

O pireleri ilaçlarda hemen üzerinden temizlemeniz gerek.Düşünün minik minik böcekler dostunuzun kanını emiyor.Hemde yavrulara geçmiş:O
Veterinere gidin o size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir.Yoksa hem o küçük böcekler onları yer bitirir hemde size geçebilir.Şahsen ben bir defa bulaştım bu pire belasına kurtulmak çok zor.Şimdi köpekleri halini düşündükçe üzülüyorum:(