3 Aylık Erkek Kedi İçin Anadolu Yakası Küçükyalı Civarı Geçici Ev İhtiyacı

aemini

Merhabalar

Tedavisi tamamlanıp taburcu olmuş yaklaşık 2.5-3 aylık kedim için geçici süre ilgilenecek birine ihtiyacım var. Yaşlı annemle de ilgilendiğim için şehir dışındayım. Dönüş programını da ayarlayınca 15 Temmuz'a kadar uzuyor süreç. Bu tarihe kadar geçici bir aileye ihtiuacım var. Yalnız iki kriter var, bunlar elzem.

  1. Bu arkadaşın halihazırda evde kedisi olmamalı, ya da izole bir ortamda tutmalı (hastalığı atlatsa da virüsü bulaştırmaya devam ediyor bir süre).

  2. Vitamin tedavisi devam ediyor. Kliniğe sormadım muhtemelen ilacımız tablet formunda. Kedilere hap yutturabilecek minimum deneyim gerekmekte.

Düşük cümlelerimden ötürü özür diliyorum. Planlarım suya düşünce belki sizlerden yardım edebilecek biri çıkabilir.

Teşekkürler.

2 CEVAP

aemini

Klinikten teslim alıp 14 Temmuz tarihine kadar ilgilenilmesi gerekiyor.

Adı kedi oteli de olsa kafeste yatırıldıklarını düşünüyorum. Hassasiyetim bundan. Zaten 10 gündür tedavi görüyor. Kafeste kalmasın, rahat takılsın diyordum.

Kendisi insan sapığı, kucak canlısı.

aemini

Klinik kalmasının daha uygun olduğunu söyledi. Moderatörler bu konuyu uçurabilir ya da kapatabilir. Teşekkürler.