Konserve Mama Hangi Marka Kullanmalıyım?

yaaamur

merhabalar benim Bihter’im henüz 3 yaşında tekir bir dişi kedi. Hala kısırlaştırmadığım için bağışıklığı ile ilgili birkaç sorun yaşamıştık ama ilaç tedavisi ile bunu düzelttik. yaş mamasında değişiklik yapmak istiyorum, tekrardan aynı sorunları yaşamak istemiyorum bana önerebileceğiniz en iyi konserve mama markası nedir? yardımcı olursanız çok sevinirim 🫶🏻

9 CEVAP

NorthNight

Bir markaya bağlı kalmanıza gerek yok yaş mamada.
Schesir, felicia konserve, gimcat, me-o benim denediğim güzel mamalar. İçeriği mükemmel olmasada bizim kız seçici ve çok seviyor diye ben gourmet gold ezme olanlarınıda sık sık alıyorum.

Palyaco

Felicia konserve tavsiye ederim taivanda üretiliyor

kimyonesra

schesir ve prochoice önerebilirim ben de

Firus

Felicia ve vet's plus u beğeniyorum ben öneririm

BiciriginAnnesi

Felica
Gimcat
Nutri
ND
Miamor+kedi çorbası
Vet's plus

komurlolis

nutri feline, felicia, schesir, nd, me-o, reflex essential

Anonymus985465

Shesir, animonda carny, nd, natura, nutri feline
Haşlanmış tavuk, hindi, ciğer, balık

Merhaba, N&D, Gourmet Gold kullanıyoruz

KravatliKedi

Durumunuz varsa Schesir onun dışında animonda n&d çok kaliteli mamalar mama alırken et oranına dikkat edin