Kedinizin Diş Sağlığı İçin Ne Yapıyorsunuz?

Esims

Kedim 1 yaşını geçti ama şuana kazar hiç dişlerini fırçalamadım. Siz kedinizin diş sağlığı için neler yapıyorsunuz? Kullandığınız macun varsa markasını yazar mısınız? Kedimin dişlerini bu kadar süreden sonra fırçalasam bile faydasını görürüm dimi?

5 CEVAP

Deniz1741

Tabi ki faydasını görürsünüz ve fırçalamaya başlamalısınız. Macun ve diş fırçası bilmiyorum. Önerenler olacaktır. Ben parmağa takılan dental fingerla fırçalıyorum, novomed markasının. Her gün de diş etlerine, ağzına crystalin sıkıyorum.

Palyaco

Kedi dis sağlığı içme suyuna dr natures dental tavsiyemdir 250ml suya 5 damla

Palyaco

Şişesi fis fis tir 2 fis 5 damlaya esdegerdir

NorthNight

Bizimki fırçalama işinden irite olan bir kedi, parmağıma dişinin köküne kadar saplamışlığı oldu, ondan sonra hiç yeltenmedim ve dental tablet kullandık uzunca bir süre. Şu sıralar fırçaya alıştırmak için bebek diş fırçasına malt sürüp uzatıyorum ısırıyor yalamaya çalışıyor bende biraz fırçalar gibi yapıyorum, şuan amacım temizlemekten ziyade fırçaya karşı tavrını değiştirmek. Biraz alışınca malt sürmeden crystalin vb ürünlerle kullanmayı düşünüyorum.

komurlolis

yuvarlak pamukları biraz su ile ıslatıp dişlerini ovalıyorum en kolay yolu benim için