Nutri Kedi Yaş Mama Hakkında

syuhel

Nutri marka yaş mama sizce nasıl? Verilir mi haftada 1 kere veriyoruz genelde

7 CEVAP

Palyaco

Guzel kaliteli üründür

Lils

İçerik olarak güzel ve kaliteli birkaç kere ben de verdim kedim severek yedi

komurlolis

ben de veriyorum özellikle zeytinli olanına bayılıyorlar

Warriorsans

Bizimkiler severek yiyorlar içerik de başarılı uygun fiyata buldukça alacağım bir yaş mama

Willy-Wonka

İçeriğinde sadece taze et bulunuyor bu nedenle öneririm. Ben yavruluğundan beri her çeşidini alıp vermişimdir hepsini de çok seviyor

Anonymus683514

Zencefil pek yemedi içeriği ve görüntüsü güzel bir mama bence. Zencefil zaten hiçbir yas mamayi yemiyor

Seymmrym

İçinden kenik kılçık çıkabiliyor dikkatli verin vermeden önce elinizle iyice ezerek içindeki kemikleri ayırabilirsiniz ben içerik iyi olsa da bu durumdan dolayı bir daha almadım