Pati Bakımı Ürün Önerisi

stellabennett

arkadaşlar kedilerin patisi çatlayabiliyor soyulabiliyor bunun için bakım kremi falan önerebilir misiniz (herhangi bir rahatsızlık için değil günlük bakım açısından)

2 CEVAP

NorthNight

Hindistan cevizi yağı ile silebilirsiniz, yaladığında da sorun olmaz diş bakımında falanda kullanılıyor çünkü.

Sezgek

Zeytin yağı ya da Hindistan cevizi yağı sürebilirsiniz fakat eğer benim kız gibi temizlik konusunda obsesif bir kediniz varsa o patileri çitileye çiteleye yalayabilir yani bir dakika kalmıyor benim kızın patisinde sürdüğüm yağ o yüzden ben artık crystalin ile siliyorum ondan rahatsız olmuyor yaz gelince benim minnağında biraz çatlamıştı crystalin iyi geldi yumuşacık oldu