Yanlışlıkla Kedime Bastım

aysewcq

merhaba demin sanırım yanlışlıkla kedime bastım bilgisayarda bir şey izliyordum oda glemiş ayağımın altında duruyormuş ben de sandalyeyi ittirince miyavladı bi sonra baktım yerde tüy vardı tüyünü ben mi şey ettim kendi mi yoldu bilmiyorum ama bir şey olur mu yani fark edince hemen aldım sevdim oyun oynattırdım gönlünü almak için

4 CEVAP

Lils

Ayağına mi vücuduna mi bastınız? ne kadar sert bastınız? Bunlar önemli. Bir tanıdığım terliği oldugu için kedisine sert bir şekilde basmıştı "yanlışlıkla". Kedi yavruydu ve ameliyat olmak zorunda kaldı maalesef. Sonradan düzeldi hiçbir şeyi kalmadı şükür. Ayak altında dolaştığında hafifçe patisine basmak normal. Kediniz hafifçe miyavlar ve sonra hiçbir şey olmamış gibi davranırsa sorun yok.

Anonymus683514

Çok sert basmış olsanız anlardınız bence. Zencefil sürekli dibimde gezer her iş yaptığımda. Kapıyı falan kapatırsam da çılgın gibi bağırmaya başlar ben ilk günler patisine kuyruğuna fark etmeden hafifçe basmistim çok sıkıntı olmadı

NorthNight

Bizimki basılma olasılığını hissettiği an miyavlıyor basmasakta, tam olarak bundan bi emin olun. Patilerini kontrol edin tırnaklarına kuyruğuna bakın bi sorun varmı diye belki kuyruğundaki tüyler bi yere sıkışıp biraz dökülmüş olabilir. Oyun oynattırdım diyorsunuz eğer ağrısı olacak bişey olsaydı oynamazdı diye düşünüyorum

Becatbe

Sokak kedilerini besleyenler bilir en iyi, her gün kaç kere kaç kediye bastıklarının haddi hesabı yoktur.