Royal Canin, N&D Ve Hills

Oscarino

Anket

Hills
(9 oy)
N&D
(18 oy)
Royal Canin
(4 oy)
Toplam (31 oy)

Arkadaşlar merhaba şimdiye kadar kedilerime virbac mama kullandım fakat mama maddi durumdan dolayı mama değişikliği yapmam gerekiyor hangsini önerirsiniz?

11 CEVAP

Palyaco

Nd kinoa serisi öneririm kinoa çekirdekli

ZemGi

Royalin fiyatı Nd kadar oldu, Nd tavsiye ederim✨

Lils

Nd çok sorun yaratıyor. Birçok yorum var idrar yolu sorunu hakkında. Uzun süre kullanılacak bir mama değil bence. Kınoa serisini kullanabilirsiniz o daha iyi.

cat_expert

nd royal canin ve hills ile aynı sınıfta mamalar değil zaten.

nd hem kalite hem fiyat olarak 2'sinden de pahalı, 10 kiloluk alırsanız uyguna geliyor ama.

Elbette kaliteli ve pahalı olması kedinizin seveceği anlamına da gelmiyor, az bir miktar alıp denemek sonrasında karar vermek sağlıklı olur. Kediniz severse nd 2 mamayı da tokatlar.

Oqrenerde06

Hills kesinlikle bende başlık açmıştım kedilerim severek tüketti. Ve çok iyi geldi Allah'a şükür artık hillsten vazgeçmem.

Oqrenerde06

Royal canin Besin alerjisi yaptı.
Nd verirken sürekli kusuyorlardi ve isteksiz yiyorlardı zorla brokoli yediremezsin kediye mesela severek tüketmeleride benim için önemli kriter ve arkadaşının kedisi sürekli ıdrar yolu enfeksiyonu oluyordu hills ile çözdüler kısırlaştırilmis ton balıklı ve Kuzulu veriyor. Hills seçenegi seçiyorum

AsumanAtilgan

Ben üç kedime de N&D kısır veriyorum bir sorun yok çık şükür

AsumanAtilgan

N&D’ royal canin ve Hills arasında tabiiki N&D seçin Tahılsız çünkü

KravatliKedi

Orada bir N&D dururken diğer mamalar çok komik kalır bence nd kalite ve besin analizi olarak çok üst segment bir mama ancak kediniz severse bu tercih ediliyor sevmeyedebilir o zaman tercih değişir

Kubraanurrr

Ben kedime hilss ve nd alıyorumm ve çok secici bir kedi cokta severek yiyiyor

Oscarino

İlginiz için teşekkür ederim ☺️