Kedime (Kısır) Hicbir Mama Yaramadı Acill

emirhanaydin

İlk acana kısır mama kullanıyordum kepeklenme ve kaşıntı yaptı,ND kinoa ördekli mamasını kullandım bu mamada da kaşıntı ve aşırı tüy dökümü ile karşılaştım ve en son ND nin kilo kontrolü kuzu etli brokolili mamasına geçtim bu mamada da kaşıntı ve kusma gördüm hangi mamayı tercih etmeliyim yardım edebilir misiniz

5 CEVAP

Anonymus683514

Sadece balık eti içeren bir şey denediniz mi? Bir şeye alerji var sanki

Emrylmz06

Tavuk alerjisi var belliki. Benim oğlum da aynı.Kesinlikle tavuklu mamalar yaramadı. Hypo-Alerjenik mamalar kullanabilirsiniz. Proplan baliklidan sonra biraz azalma olmuştu şimdi Procohice diye bir mamaya geçtim balıklı olan buradaki tavsiyeler üzerine ilk paketten sonra bir yorum yapabilirim. Ancak sık sık tarayın dökülme içinde

Anonymus985465

Sanabelle sensitive ve üruner mamanın numunelerini petlebi'den alıp deneyebilirsiniz

aeri-l

Tahıllı mamaları deneyebilirsiniz proplan gibi şimdiye dek hep tahılsız kullanmışsınız sanırım.

Merhaba

Virbac mama denemenizi tavsiye ederim.Kliniklerde satılıyor.

Bizim veterinerimiz Acana, ND gibi mamaların kuzey ülkelerdeki hayvanların ihtiyaçları gözetilerek üretildiğini ve ülkemizdeki kediler için aslında uygun olmadığını belirtti.