Kedi Aşısı Önerir Misiniz?

CalicoMinos

Kediye aşısını evde ben yapmak istiyorum hangi marka önerirsiniz hap ve damlasını alıp evde ben yapacam markas önerir misiniz?
İç dış parazit hapı...

5 CEVAP

Anonymus683514

Aşı mı yapacaksınız iç dış parazit mi? Asi diye başlayıp parazit diye devam etmişsiniz kafam karıştı:)

aeri-l

Veterinerden bayerin advantage multisini alabilirsiniz enseye yapılan bir damla ama hem iç hem dış parazit. Evde hap yutturmak biraz zorlu olabiliyor. Ben hapı yaş mama köftesi yaparak verdim son sefer birkaç kez ağızlarından çıkardılar tekrar yutturmak zorunda kaldım.

komurlolis

bayer’in dış parazitini evde uyguluyorum en etkilisi o denediklerimiz arasından

Becatbe

Aşı aldınız, iyi okuyun.
Bazı aşılar senelik, bazıları 3 senede bir olabiliyor.

Warriorsans

Ben iç parazit için tenizol kullanıyorum, bütçem olmadığı için dış parazit uygulaması yapmıyorum çok zorunda kalmadıkça. Pire tarağı biraz daha zahmetli olsa da şimdiye kadar işimi rahatça gördü. Aldığınız dış parazit iç parazit için de etkiliyse iç parazit hapı vermenize gerek kalmıyor.