Bunlar Hangi Mama

Tughal

Arkadaşlar kedim yeni geldi,yanında da bi poşet mama koymuşlar ve mamaların görüntüleri yüklenmedi. Bir tanesi üçgen kalp tarzı bir şey diğeri de kare tarzı. Renk olarak ikisi de kahve tonunda
Üçgen olan reflex olabilir diye düşünüyorum ama diğerini bulamadım. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Bunları severek yiyor.

3 CEVAP

NorthNight

Fotoğraf ekleyerek soru açarsanız daha net yorum yapılabilir

Tughal

Yüklenmedi maalesef

martuyl

Resimlerin cozunurlugunu dusurup yukleyin, kota asimi oluyordur.