Kedi Kumu Sorunu

Tughal

İlk olduğu için soruyorum kusura bakmayın,Bir de formix bentonit topaklanan kum koyulmuş kedi ile beraber .
Kum çok tozuyor ve kedimin dışkısı çok felaket kokuyor odaya girilmiyor anında da alıyorum.İdrar yaptığında ise komple dağılıyor. Diğer kumlarla karışıyor. Acaba kum mu kötü ben mi yapamıyorum?
Pro line kokusuz topaklanan almayı düşündüm, sizce nasıl? Ya da başka tavsiye var mi

7 CEVAP

salkimliuzum

magicsand veya proline bebek pudralı tavsiye ederim.

salkimliuzum

magicsand'ı kumu komple atıyorsanız alın, proline bebek pudralıyı kumu eliyorsanız alın.

NorthNight

Magicsand proline lindocat fiyatlarına göre güzel kumlar bakabilirsiniz.
Ben denemedim ama pisipisi (eczacıbaşı) da yorumları güzel beğenilen bir kum.

Warriorsans

Eaysyclean öneririm fiyat performans olarak

muffinthecat

Proline kadar kalitesiz bir kum daha görmedim gerçekten. Astımım var ve her kum değiştirirken tozdan dolayı ölüp ölüp diriliyorum. İndirim olduğu için almıştım keşke almaz olsaydım:( Arkadaşların önerdiği gibi düşünürseniz megicsand alabilirsiniz. Onda böyle bir şey yaşamadım şahsen.

KravatliKedi

Proline kesinlikle almayın piyasanın en kotu kumlarindan alçı dökmüş gibi tozuyor ben şuan lindocat kullanıyorum memnunum

Anonymus683514

proline ben de önermem çok başarısız bir kum. ve sorunu cevabı: evet kum kalitesiz.