Mama Ve Kum Önerileri

Yavru kedim için mama ve kum araştırması yapıyorum ve sabahtan beri bir sonuç bulamadım iyi olan markalar cidden çok pahalı orta segment kum ve mama öneriniz var mı şuan kullandığım mama Royal canin kumda wonder white diye bir marka ikisindende pek memnun olduğum söylenemez bir öneriniz varsa lütfen benimle de paylaşın sabahtan beri kafayı yemek üzereyim

1 CEVAP

Ellysa

Mama olarak Unique mamayı öneririm. GDOsuz olduğundan Kedim büyüyene kadar onun kitten olanını kullandım,şimdi de kısırlaştırılmış olanını kullanıyorum çok memnunum ama sadece veterinerlerde var diye biliyorum. kum konusunda bende çok dertliyim birsürü marka, çam peleti silika, herşeyi denedim ama şimdilik oğlum ilginç bir şekilde mycat original diye marsellias sabun kokulusunu beğendi ,onda karar kıldık şimdilik bunu da öneririm fiyatı diğerlerine göre uygun performans olarak çok iyi iri taneli topaklanması ve koku bırakmaması konusunda gayet iyi.