Numune Mama

Hila_aladas

Aktif güncel numune mama talep edebileceğim markaları söyler misiniz? Hem mama değişikliği yapmayı düşünüyorum, hemde sokaktaki canlarıma vermeyi. O yüzden yakın zaman da bildiğimiz aldığınız numune mama veren markaları ve nasıl ulaşabileceğimi yazar mısınız?

2 CEVAP

Lils

Tem iz ma ma
Petlebi (sepet tutarı min 100)
Mystic, felicia, brit care vermiyor koronayı bahane edip yoksa eskiden veriyordu.

Hila_aladas

Evet felicia için mail attım dönüş olmadı, Van cat var o da numune stoklrrını yenilemiyor petlebi sepet min tutar biraz saçma olmuş 2 den fazla seçilmiyor zaten. (çoğu yer verirken 4 seçtiriyordu)