Gitmek İstiyor Olabilir Mi ?

MiaDamlaa

Merhaba arkadaşlar. Kedim mia odamın caminin önüne geçip değişik sesler çıkarıyor bunu dile getiremiyorum ama miyavlama ve mırlama değil. Neden yapıyor olabilir disaridan çok korkuyor özellikle arabalarin sesine 2 kere evden kaçtı bulduk kolay oldu zaten evin yakınındaydi yani demek istediğim dışarıyı hiç gezmedi vet e gitme harici disariya çıkarsam kacar zaten önerisi olan varmı neden böyle yaptığı hakkında Kedim tam 7 aylık bu arada kızgınlığa girmedi henüz bundan kaynaklaniyor olabilirmi şimdi den cevaplarınız için teşekkürle r:)

7 CEVAP

Mariana

camdan kuşları görüyor mu acaba? benim kedimde cam kenarında oturup kuşlara karşı tepki gösteriyor :)

MiaDamlaa

Evet kuşları görüyor :) Gecede yapıyor bunu bilmiyorum kapılara vuruyor sabahlara kadar uyumadığım oldu :/

Htctm

Yüksek sesle ve değişik bir şekilde miyavlıyorsa kızgınlık olabilir

MiaDamlaa

Yüksek sesle değil de orta gün içerinde 3 4 kere öyle miyavliyor bana kızgınlık gibi gelmedi :)

Poyraz98

Şuan benim kedimde öyle yapıyordu meğer dışarıda kedi varmış. Dışarıdaki kedi ona tıslıyor ama o mırlıyordu kuşlar içinde mırladıgı oluyor camı açsam gitceğini biliyorum ne yazıkki

deniz_berkan

teo kuş sinek böcek gördüğünde gırtlaktan kıkk kıkk diye sesler cıkarıyor :)

MiaDamlaa

Ozaman odur:)