Sokak Kedisini Kısırlaştırma İçin

salkimliuzum

Merhaba,

Dişi sokak kedisini uygun fiyata kısırlaştıracak önerebileceğiniz bir klinik var mı?

Lokasyon: Ümraniye

4 CEVAP

komurlolis

çoğu klinik sokak kedilerine indirim uygulamıyor en azından benim sorduklarım. yaptıkları indirim sadece 100 tl en fazla.

Gastronom

Fatih veterineri bwlki yardımcı olur

Merhaba

Dişi sokak kedileri için 1000 TL altı kısırlaştırma yapan bir klinik kalmadı maalesef. Fiyatlandırmasını bilmiyorum ama Don Kişot Veteriner Kliniğini tavsiye ederim. Hayvansever bir klinik ve sokak hayvanları için yardımcı oluyorlar.

eessmmaa

Ben de sokak kedisi kısırlaştırma için don kişot veteriner kliniğine fiyat sormuştum 700 lira demişlerdi ama ben belediyede kısırlaştırdım. Pazartesi çarşamba ve cuma gününe hemen randevu veriyorlar.