3. Gözkapağı Gözükmeye Başladı

eneskolon

normalde hiç gözükmezdi son 2 gündür kedimin 3. göz kapağı hafiften gözükmeye başladı veterinere götürdüm normal şişlik kızarıklık olmadığı sürece sorun yok dedi ama güvenemedim fazla gözüken veya daha önce başına gelen biri varmı başka bi veterinere götürsemmi kararsız kaldım çok strese giriyor 1 saat ugrasıyorum kaba sokmak icin

3 CEVAP

Becatbe

O üçüncü kapak bir sorun olduğunda ortaya çıkar genel olarak ve bu sorun göz sorunu da olabilir başka bir sorunda.

Veterinerinize güvenip güvenmemek size kalmış.

Casperbeyy

Benim kedimde de çıkmıştı,veteriner bir yere çarptığında göz kendini korumaya alır demişti.ve kortizon tedavisi başlamıştı.ama hiçbir işe yaramadı.kendi kendine geçti.Bence gözde sulanma yoksa veya başka bir sorun,kendi kendine geçer diye düşünüyorum.İçiniz rahat edecekse başka bir veterinere de gidin

eneskolon

Başka Bi veterinere gittim calicivirus dedi şurup yazdı umarım atlatır hemen