1 Yaşında Erkek Kısırlaştırılmış Kedim Var Ve 4 Aylık Dişi Kedim Mama Seçmem Lazım

Tubiesss

Kedilerim royal canin kitten yiyor ancak çok kilo aldı kısırlaştırılan kedim ve çok hareketsiz Royal Canin Sterilised 37 almak istiyorum anvak ayrı ayrı yedirme şansım yok 4 aylık kızım İçin aynı kısırlaştırılmğş mamayı kullansam sakınca olur mu merak ediyorum cevaplarınız İçin şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

Anonymus683514

4 aylık kedi için kısırlaştırılmış mama pek iyi bir fikir değil gelişme çağında proteine besine ihtiyaç duyan bir kedi o ben şahsen önermem.

Çözüm olarak beslenme saati ikisini farklı odalara alıp bizzat besleyebilirsiniz belki.

NorthNight

4 aylık daha küçük onun alması gereken besin değerlerini kısır mama karşılayamaz. Beslenme saatlerini ayırıp farklı odalarda vererek uygun mamaları kullanabilirsiniz.