Kedim Kum Kakasını Kum Kutusunun Dışına Yapıyor

Merhaba,

2 yaşında dişi kısır kedim var. 1 haftada 2 defa kum kutusunun önündeki paspasa kakasını yapıyor. Çık titiz ve temizdir aslında ama neden böyle yaptığını anlayamıyorum.

Daha önce böyle bir problem yaşayan var mı? Ne yapmam gerekiyor?

3 CEVAP

Kedimde idrar yolu enseksiyonlarını araştırırken bu belirtiye çok denk geldim başka bir yere tuvaletini yapma bi uyarıymış vs diye alakası var mı bilemem

Güncel…

Betulb97

Eğer durum sağlıkla ilgili değilse tepki olarak yapıyor olabilir, bizimkisi kapalı bir kapıya kızdığından beri her kızdığında banyonun ortasına çişini yapıyor.. keyfini kaçırmamaya çalışıyoruz hanımefendinin