Kedim Neden Eskisi Gibi Degil

Canimyavrum

Kızım kısırlaştırma op sonrası akciğer ödemi geçirdi.15 gün yogun bakımda we kaldı hamdolsun şu an iyi fakat eski kızım gitmiş yerine bŞka bir kedi gelmiş sanki miyawlıyo mutsuz hic bsey yapmiyo hoca 1 aya anca düzelir dedi ama ben psikolejisinden şüpheleniyorum bozulmuş düzelirmi sizce😔

1 CEVAP

NorthNight

Zor bir süreç geçirmiş zamanla illaki toparlayacaktır. Çok bunaltmayın ama sevginizide hissettirin strese girmemesine dikkat edin (eve yabancı gelmesi vs gibi) umarım en kısa sürede normale döner.