Kedim Saldırgan

XxBulut

kedim çok saldırganlaştı kucağımda hiç durmuyor kucağıma alsam hemen pati atarak vuruyor zaten ısırıyordu şimdi huy haline getirdi ede yürürken birden bacağıma yapışıp ayağımı ısırıyor kurtarınca kollarımı bırakmıyor ısırırken de tepiyor.2 haftadır böyle ama sevdirip karnını da açıyor 7 aylık oldu mevsim değişikliği yüzünden falan mı böyledir değilse nasıl eski haline döner lütfen yardım edin eski günlerimizi çok zledim

3 CEVAP

asyaaa

kızgınlık döneminde olabilir mi acaba ?

XxBulut

bilmiyorum hiç koku bırakmadı sürtünmüyor da ama geceleri nadiren bağırıyor

XxBulut

birkaç gündür az oyun oynatıyorum oyun istiyor olabilir mi