Kedim Hamile Ara Ara Kan Geliyor Bugün Bi Et Parçası Çıktı Poposundan Bu Normal Mi

benguecrin

Yüksekova Görev yapıyorum kedim 61 günlük hamile ultrason yok burda ara ara kan geliyor bugün bi et parçası çıkardı poposundan bu normal mi lütfen bilen biri yazsın

13 CEVAP

Anonymus985465

Evimde çok sokak kedisi doğurdu, ancak böyle bir şey görmedim. Her an doğurabilir Vakit kaybetmeden buraya yazdıklarınızı fotoğrafla beraber bir veterinere iletin ve görüşünü alın. Bu canların insandan farkları yok. Evimde doğum yapan son sokak kedisinin yavrusu içerde ters durduğundan ben çıkardım. Bu ihtimali de gözönüne alarak yanında biri olsun.
Sağlıklı diğumlar diliyorum

komurlolis

normal olduğunu düşünmüyorum evimde bir kere bir anne kedi doğum yapmıştı böyle bir şey olmamıştı

NorthNight

Plasenta sorunu olabilir. Et parçası kesinlikle normal değil. Ellerinizle bebekleri kontrol edin hareket varmı anlamaya çalışın. En kısa sürede de veteriner ile görüşün

latte9

Benim kedim de doğurdu doğum başlıyor olabilir bizim süreçte böyle bir şey gelmedi

kedibabasi66

Kediniz saklanma eğilimi gösteriyorsa muhtemelen düşük yapmış olabilir. Düşük yaptıysa, yavru henüz tam oluşmamıştır. Sizin görmemeniz için (içgüdüsel) yemiş olabilir. Eğer durum buysa normal bir durumdur. Benim beslediğim kedilerden birinde bu durumu yaşadım. Kedinizi severek ilgi göstererek kısa sürede kendine gelmesine yardımcı olursunuz.

benguecrin

Herhangi bi saklanma durumu yok ama bişey de yapamıyorum böyle bişey görmedim Van burdan 3.5 saat burda veterinerler büyükbaşa baktıklarından pek bunlarla iyi iletişimleri yok serum taktırmak istedim delik deşik ettiler iyice korkmaya başladım

Anonymus985465

Kedinizi ve yavruları kaybetmek ve ömür boyu vicdan azabı çekmek istemiyorsanız acil uzman bir veterinere götürmelisiniz

Anonymus985465

29unda 61 günlük hamile olan kedi bugün doğurmalıydı.
Eşiniz, kızkardeşiniz bu durumda olsaydı ne yapardınız?

Anonymus985465

29unda 61 günlük hamile olan kedi bugün doğurmalıydı.
Eşiniz, kızkardeşiniz bu durumda olsaydı ne yapardınız?

Anonymus985465

Veterinerlerin çoğu hafta sonu da hizmet veriyorlar
7/24 (gece de hizmet) veren acil veteriner klinikleri de oluyor.
Sağlık haberlerinizi bekliyoruz

aslihan_e

Hiçbir şekilde normal değil. Doğum başlamış bile olsa böyle başlamaz. Suyu gelir kedinin.

mervedoganay

İşten kaynaklı sorun oluyorsa kendinizin rahatsız olduğunu söyleyin ve en yakın uzman bir vet'e götürün. Gitmeden mutlaka telefon ile görüşün, fikir alın. İlgisini, konuya dair bilgisini görün. Sonra çok pişman olursunuz. Geç olmadan gidin nolur.

Anonymus985465

Kediniz sağlıklı doğum yapabildi mi?
Güzel haberlerinizi bekliyoruz