Erkek Kedi Kısırlaştırma

byzkpln

Merhaba herkese 🤍
Pazartesi günü Scottish cinsi erkek kedimin kısırlaştırma operasyonu var. Operasyondan öncesi ve sonrası için yapmam gereken bişeyler var mı ? Keşke şunu yapsaydım dediniz ve verebileceğiniz önerilere açığım. Şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻

2 CEVAP

byzkpln

Güncel

komurlolis

öncesinde kan tahlili yaptırmayı ihmal etmeyin, eve geldikten sonra da mama yememesi, kusması, tuvaletini yapmaması çok normal panik yapmanıza gerek yok. ama erkek kedilerin ameliyatı çok daha kolay geçiyor dişi kedilere göre. verilen anestezi de daha az olduğu için toparlanmaları daha kolay oluyor. eve geldiğinde yaş mama verin hayır demez bence ben hep öyle yapıyorum. o bölgeyi yalamasında genelde bir sakınca olmuyor onun bilgisini de hekiminiz verir zaten. şimdiden çok geçmiş olsun😊