Eve Geldiğimde Halıya Tuvaletini Yapmıştı.

mehmetkaplan

Dün kedimin bana küstüğüyle ilgili de bir yazı paylaşmıştım. bugün eve geldiğimde işten, odama girdim halı ıslak sarı bir renkteydi ve bir de siyah gayet dairesel bir kakamız vardı. tuvaleti de temizdi, beni gördüğünde sanki pencereden düştüğünde onu bulduğum yerdeki gibi tısladı vete götürdüm az önce geldik sağlıklı bir sorunu yok psikolojik dedi vet. bence de psikolojik. şuan benim tüm keyfimi aldı götürdü gitti. dünden öncesine kadar iyiydi anlamıyorum, düzelmişti ara ara hatırlayıp böyle yapmaya başladı ki sanırım agresif yönünü açığa çıkartmakta ve hemen sinirlenmekte kademe atladı. şuan ben görünce evin içinde pusuyor ve hafif bir mrrlama yapıyorbir süre ilgilenmemeye karar verdim, ilgilensem şuan pek bir şey olacağa benzemiyor yada öneriniz var mı? ne yapabilirim sizce vet bir halt söylemedi zaten bundan sonra bir aşı için gideceğim ona buralarda pek iyi vet yok ve bu bana bayağı yakın tercih nedenim de bu.

10 CEVAP

zeynemila

istrseniz farklı şehirlerdeki vetlere bakın

mehmetkaplan

oraya götürmek sıkıntı işte. araç yok. toplu taşıma da da götürmek istemiyorum

mehmetkaplan

şuan açık balkonda sokamıyorum içeri ama az önce baya sevdirdi kendini sonra severken kısık sesle mrr mrr diye miyavladı ben balkona çıktım arkamdan gelmiş hemen sanki rol yapıyor ya severken yere yatıyordu kaldıramıyordum böyle zorluyordu yatmak için balkon kapısını açar açmaz arkamdan çıktı ben bu kadar psikoloji gerektirdiğini bilmiyordum kedilerin

Mariana

bir kaç günlüğüne kedinizi bir arkadaşınıza mı bıraksanız az uzak dursanız birbirinizden belki iyi gelir kısa süreli ayrılık bilemedim kedinizi hergün yeni bir aksiyon karşılıyorsunuz işten sonra anlıyorum ki :) bütün gün evde yalnız mı kediniz?

Mehmet bey davranis konusunda uzman veterinere gitmenizi oneriyorum bu davranislari bitirmezse ve korkmaya devam ederse ikiniz acisindan da zorlu bir surec olacak.

Htctm

Mehmetin kedisi benide korkutuyor :) cok tatlı bişi bazen guluyorum bazende korkuyorum ondan manyak kedi^-^
Evde yalnız kaldigi icim ilgi istiyordur belkide bilemedim

mehmetkaplan

bırakabileceğim kimse yok yada bakabilecek, evet yalnız kalıyor ben işteyken ama bu hiç sorun olmuyor davranışlarına sadece anlık bir şey aklına geliyor ve o an uzaklaşıyor bazen kızıyor onun harici çok iyi aramız. bir de işten eve gelince kapıya gelirdi şimdi onu da bıraktı :D ihtiyaclarını karşılayıp kendi haline bırakmayı düşünüyorum bir süre ben gelirse severim ama gelmezse ve böyle sürerse bilmiyorum ne olacak. belki istemiyorum ama başkasına sahiplendirebilirim. o mutsuz ben mutsuz başka çıkış yolu görünmüyor, bir sürü oyuncak var ve dahası da geliyor hiç oynamıyor oynayacaklarını da kırdı yada bozdu sanki 3-4 yaşındaki çocuğu anlattım ya çok seviyorum farklı bir kedi ama bazı farkları üzüyor.

mehmetkaplan

sanmıyorum onca gün geçti hiç böyle olmadı kızgınlığa mı giriyor dicem de daha küçük geçende görmezden geldim kendi geldi bakalım ne olacak hala balkonda

mehmetkaplan

sanmıyorum onca gün geçti hiç böyle olmadı kızgınlığa mı giriyor dicem de daha küçük geçende görmezden geldim kendi geldi bakalım ne olacak hala balkonda

Htctm

Bilemicem senin kediyi bi çözemedim, dogrusu benim kediyide çözemedim ben :)