Dremies Ödül Mamasi Kullanan Var Mı

Gastronom

Kedim bu mamaya bayılıyor ve sürekli ondan istiyor günde 2-3 adet veriyorum bazen daha fazla bu ona zarar verir mi bu ödül mamasini kullanan varmi?

10 CEVAP

salkimliuzum

Benimkilere kullanıyorum, hatta 7lisinden aldım, tavuklu olan sanki alerji yaptı ama o sıra nd'ye geçmiştik nd mama da alerji yapmış olabilir, eski mamaya dönüp dreamies tavukluyu da sokaktaki çocuklara dağıttım. Onun dışında gayet güzel, günde 15-20ye kadar verebiliyoruz diye biliyorum, ben öyle aklıma estikçe veriyorum.

KravatliKedi

İçeriği zararlı diyenler içindeki hangi ürün zararlı acaba ? Fiyatı uygun olduğu için mi on yargilisiniz ben zararlı bir bilesen göremedim diğer ödül mamaları n aksine oranları da net ifade etmisler

Palyaco

Şeker bombası bende tatlıya bayılırım günde 3 adette cok sorun olmaz gimcat tavsiye ederim suan bu sitede indirimde yüzde 50

Zeeelis

Tararken durması için veriyorum ben 5-10 tane.Bıraksam daha yer kesin hatta bi kere paket dışarıda kalmış patlatıp yemiş hepsini sonra da kusmuştu :D

simbakedi

icerigi cok zararli oldugu icin bayiliyor sipalar :D cok fazla yediginde bizimkinde kusma olmustu mesela. 1 paket aldik 1 yildir bitirtmedim cunku gercekten cok zararli bir icerik. duzenli kullanmanizi onermem. onun yerine sanabelle, gimcat gibi markalarin odul mamalarina bakabilirsiniz. onlar tabi yararli oldugu icin fiyatlari da pahali :’)

Emrylmz06

Bı de kullaniyoruz lakin tüy dökülmesini %10 oranında artırdı gibi tüyleri bir acayip oldu. Kaç ay oldu ben alalı mesela daha aza indirdim günde 2-3 tane sadece fazla yok.

Emrylmz06

Hangi mama orijinal yada eski sağlık koşullarını karşılıyor ki ? Benim kedim ona deli oluyor tabiki 1 paketi önlerine koymuycaz. Azar azar gönüllerini hoş etmek yeterli bence

Gastronom

Ben 5 gunde bi paket veriyorum

Oqrenerde06

içeriği berbat asla tavsıye etmem oğluşumun hayatını mahveden bir ödül maması yoğun miktarda allerji içeriyor .

Deniz1741

İlla ki verecekseniz 1- 2 taneden fazla vermeyin. Onu da aralıklarla verin. İçeriği çok kötü. Şeker içeriyor. Kedim çok seviyordu bende veriyordum az miktarda vermeme rağmen karaciğer değerini yükseltmişti. Dikkatli kullanmanızı tavsiye ederim.