Yaş Mama Hakkinda

maine

Merhabalar..
Maine coon cinsi dişi kendime ne yaptıysam kuru mama hariç yaş mama ve ödül maması yediremedim hangi marka olursa olsun hemen hemen denemişimdir köklüyor en fazla bir kez yalıyor dönüp arkasını gidiyor buna bir çözüm öneriniz varmıdır erkek kedim hiç ayırt etmiyor ama dişi kedim dediğim gibi kuru mama harici yemiyor iştahsız gibi :)
İyi günler diliyorum

9 CEVAP

Miamor un kedi çorbası var onu seviyolar genelde denemediyseniz öneririm.

Anonymus985465

Schesir, Miamor çorba, Animonda carny, nd, natura, nutri feline

KravatliKedi

Animonda yi red edeceğini sanmam bayılıyorlar deneyin derim aynı zamanda çok kaliteli bir mama

Merveabdn

Benim kedimde seçici yaş mamayı koyup yanından gidiyorum , ben biseylerle uğraşırken gidip yiyor mamayı..bazen yarım saat bekliyor mama ama sonunda gidip yiyor..mama görünce çıldırsa keşke diyorum. sevdiği bi ödül maması varsa 2-3 tane üstüne koyup yaş mamanın tadını aldırın öylede yiyor.

aeri-l

Arkadaşların dediklerine ek olarak meo delite serisinden mavi ve pembe konserveleri denemenizi tavsiye ederim keçi sütlü olanlar. Puding gibi bir kıvamı var hemde içinde tavuk, ton balığı var. Gimcat puding, yoğurt, latte aşırı seviyor bizimkiler. Meo, wampy vitakraftın sıvı ödül mamalarını seviyorlar. Kimi kediler ezme şeklinde olan yaş mamaları değil de taneli olanları seviyorlar. Deneye deneye keşfettim ben de bizimkiler taneli, parça etli seviyormuş :)

maine

teşekkür ediyorum bilgileriniz için

ebusvenus

Benim kızım da sadece suyunu, sosunu ya da jölelilerin jölelerini yalayıp bırakıyodu. Kedi çorbasını da çok içmedi me-o’nun krem ödül mamaları var onlara bayılıyo ama yaş mama gibi olur mu bilemedim. Acana’nın yaş maması çıkmış kıyılmış şekilde onu denedim ilginçtir ki yedi ama o da bi tık pahalı :) bi de gourmet goldlardan kırmızı etlilerden almıştım onu da çok olmasa da yemişti

maine

dualarıma hazır olun :)) inşallah bunu yer bu sefer :)

maine

maddi durumlar el verdiği sürece yazdıklarınızın hepsini deneyeceğim sevdiği mamayı bulana kadar :)