Köpeğim Parvo Olmuş Nasıl Kurtarabilirim

Akarhan6161

Köpeğim 2 gündür halsiz iştahsızdı sonra ishal başladı vete götürdüm temiz çıktı dün de baya bitkin düştü ve akşamına kan boşaldı komple apar topar vete götürdüm test yaptılar parvo pozitif çıktı 3 doz alışı olduğu için Antikor seviyesi yğksekmiş hiç vakit kaybetmeden serumları bağlandı ilaçları iğneleri yapıldı dün yavrum çok kötüydü sabaha kadar belirli aralıklarla uyanıp gözlemledim sabah karşı 4 te bir kez kanlı ishal yaptı ama gram enerjisi yoktu güzelce temizleyip yattım sabah kalktığımda yavrumu otururken gördüm beni va babamı görünce kuyruk sallaya sallaya geldi dün geceye göre toplanmış gördüm enerjsii vardı bu iyiye gitmesine mi işaret yoksa anlık bir iyileşme mi dün gece ayaklarının üstünde duramıyordu ayakları titreyip düşüyor ağzında salyalarını tutamıyordu şuan kulaklarını kaldırıyor ismine tepki veriyor

7 CEVAP

Deniz1741

Çok geçmiş olsun, umarım bir an önce atlatırsınız 🙏🏻

Warriorsans

Çok geçmiş olsun çok bir bilgim yok ama inşallah hemen atlatır eskisinden de sağlıklı olur 🙏

NorthNight

Bildiğim kadarıyla parvo güçlü bir virüs o yüzden güçlü bir bağışıklık sistemi gerekiyor, toparlanması iyiye gittiğine işaret bence, ama yinede iyileşti diyip ipin ucunu bırakmayın kontrollerine vs devam edin. Çok geçmiş olsun.

Akarhan6161

Teşekkür ederm şuan gene vetteyim serumlarını veriyorlar kesinlikle salmayı düşünmüyorum aynen devam edicez sonuna kadar inanıyorum ki üstesinden gelicez kanlı ishali devam ediyor vete sordum normal dedi enerjisinin biraz iyi olması daha iyi dedi bakalım

sivaslim

hastalık hakkında bilgim yok sadece biran önce düzelmesi için iyi dileklerimi söylemek istedim. çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede düzelir.

Akarhan6161

Çok teşekkür ederim allah kimsenin evladının başına vermesin çok zor birşey gerçekten

Akarhan6161

Teşekkür ederim atlatıcaz oğluma güveniyorum ben zaten hareketlenmeye başladı ponçiktom