Kedim Mamasını Dağıtıyor

elysichim

kedim mamasını yerken etrafa sürekli ağzından dağıtıyor. her mamasını değiştirmeye gittiğimde mamasının yarısı yenmiş diğer kalanı da etrafa dağılmış oluyor? neden yaptığını bilen birileri yardım ederse mutlu olurum.

2 CEVAP

akbas1

mama kabını değiştirip deneyin

NorthNight

Çoğu kedi sağa sola biraz döküyor yerken. Daha geniş bir tabak gibi kaba koyarak deneyin, yada mama kasesinin altına küçük bir tepsi koyabilirsiniz en azından tozlanmaz dökülenler oradan toplamanız daha kolay olur.