Köpeğim Çişini Pede Yapmayı Öğrendi Ama Kaka Konusunda Aynı Şey Geçerli Değil, Fikri Olan ?

irembilgin

Arkadaşlar, köpeğim çişini her seferinde çiş pedine yapıyor ve bunu 1-2 gün içerisinde öğrendi diyebilirim sadece çok heyecanlıysa ve pede uzaksa kaçırabiliyor. Ancak problem şu ki kaka konusunda ya yapıyor ya yapmıyor, aşı dönemi bittikten sonra bunun için tamamen dışarıya alıştırmayı düşünüyorum ama bu süre içinde siz nasıl bir çözüm buldunuz ? önerisi olan var mı?

*şu an alan kısıtlaması yapıyorum ama oyun oynamak için salona geçtiğimizde kakasını parkeye yaptı hanımefendi

2 CEVAP

huseyin1

daha yavruysa pedine kadar tutamamış olabilir ayrıca tek ped kullanmayın 3-4 ped yan yana serin genelde çişlerinin üzerlerine basmazlar eğer pedde çişi varsa o yüzden yapmayabilir

irembilgin

teşekkür ediyorum bilgi için, tamamen öğrendi artık bir sıkıntımız kalmadı ama yine de aşı dönemi bittiğinde dışarıya alıştıracağım