Kedim Doğduğundan Beri İştahsız Ve Cok Zayif

eslemf0

Öncelikle muzdarip oldugum bu konu sebebiyle kedimi veterinere goturdugumu ve hicbir sorun olmadigini ogrendigimi belirtmek isterim. Kedime kilo aldirmak icin denemedigim yollar kalmadi. Somon yaglari, cesitli yas mamalar, macunlar, odul mamalari… İnternette gordugum her seyi denedim fakat odul mamasi haricinde hicbirinin yuzune dahi bakmadi… Sizin onerebileceginiz bir yontem, yol var mi? Bu duruma cok uzuluyorum. Simdiden tesekkurler.

5 CEVAP

Benim kızım da küçükken seciciydi hala da öyle fakat asla burun kivirmadiğı tek yaş mama meo delite keçi sütlü ton balıklı yaş mama. Püre kıvamında tahılsız bir mama ama aynı ürünün tavuklusunu asla yemez. Miamorun çorbası da iştahını açmıştı onu da deneyebilirsiniz.

Deniz1741

Merhaba, bilmiyorum denediniz mi ama proplan mamalar kilo aldırıyor.

eslemf0

@Sutlacinanasi ilginiz icin cok tesekkurler. inanin veterinerime danisip hepsini deneyecegim…

eslemf0

@Deniz1741 su an onu kullaniyorum ancak elimle yedirirsem biraz yiyor maalesef…

Anonymus985465

Veyerinerinizi değiştirin ve tam biyokimya yaptırın.