Kedime Yeni Bir Kardeş?

okul nedeniyle evde her zaman olamıyorum.ben yokken kedimin sıkılmasını istemiyorum.sizce ona bir kardeş sahiplenmenin zararı ve faydaları ne olur?

5 CEVAP

edy

bende düşünüyorum kesinlikle alıcağınız kesinin viral bi hastalık taşımadığına emin olup alın

edy

anlaşamazlarsa geri verebileceğiniz bi yer olsun hem siz zor durumda kalmayın hemde karşı taraf hemen göstermeyin alıştırmayla ilgili internette bisürü yazı var oradan bakabilirsiniz ama bence anlaşamamazlık çözülür önemli olan sağlıkları

ben anlaşabilir mi diye düsünüyorum korkumun nedeni bu

haklısınız çok ssgolun:)

Canandisli

Bence de almalisiniz ama anlasmalari icin en az 1 ay taniyin onlara