Kedi Mama Seçimi

Tughal

Anket

Hills balıklı
(8 oy)
LaVital somonlu
(4 oy)
LaVital tavuklu
(1 oy)
Pro plan balikli
(9 oy)
Toplam (22 oy)

Sizce hangisine başlayayım?

4 CEVAP

dilanbulent

Proplan veya Hills varken Lavital diyenler neyin kafasını yaşıyorlar merak ettim biraz

AhsenAise

Mama fiyatlarının altından ve dolardan daha hızlı yükseldiği bir ülkede hills, proplan ile başlarsanız ,kediniz ilerleyen zamanlarda orta segment mamaları yemeyecek ve sizi maddi olarak zorlayacaktır, LaVital somonlu içerik olarak fena değil kullanıp oldukça memnun kaldığım mamalardan,ev yapımı yaş mama ile destekleyerek kullanabilirsiniz.Sonucta hills, proplan,nd acana için de oldukça fazla şikayet var ,ithal olması ,içerik kısmında yazanların gerçekliği ,o içeriğin kedilere iyi geldiği tartışmaya açık

Gunesyildirimm

Ben de tam tersi zamlardan dolayı alabildiğim en iyi mamaları alıyorum çünkü biliyorum ki seneye o mama 2 katı fiyat olacak ama aldığımız maaş artmamış olacak, o zaman da şuanki kadar par
a ayıracağım mamaya ve kalite düşmüş olacak. Halbuki şuan düşük kaliteyle başlasam ilerde hiç kaliteli mama yiyemeyecek. Acana almıştık mesela biz alırken paketi 240 liraydı şuan 390 lira ama bizim aldığımız paraya zam gelmedi? Zamanında acana almasaydık çocuk hiç acana yiyemeyecekti belki. O yüzden alabildiğiniz en kaliteli mamayı alın derim. Hatta indirim kodu vs kovalayıp bütçenizi azıcık zorlayabilirsiniz de. Çiçek sepetinde 50 tl indiirmlik kod var mesela detaylarını profilimde paylaşmıştım

Warriorsans

Aralarından proplan yada hills daha iyi. Farklı bir mama olarak tavsiyem sanabelle yada bozita olur. Ben yazdığınız markalardansa bu mamaları tercih ederdim.