Acil!!!

sedaclk13

Arkadaşlar kedime araba çarptı nasıl olduğunu anlamadım bir anda yola atladı her zaman ki düşüncesiz insanlar sayesinde birazda sürüklendi kaçtığı yerden 10 dk sonra buldum hemen eve getirdim kontrol ettim bir yerinde sorun yok devamlı kulaklarını göz içini kontrol ediyorum ısısı düşmedi gözündeki damarlarda hafif pembe veterinere götürecek imkanım yok maalesef çok üzülüyorum yarın götürebilirim ancak. Aranızda öneride bulunabilecek biri var mı veya dikkat etmem gereken birşey var mı başka?

9 CEVAP

zeynepgurgen

Dışarıdan bakınca fiziksel bir şeyi olmadığını düşünebilirsiniz ama iç kanaması olma ihtimali çok yüksek. 24 saat açık bir klinik bulabilirsiniz.

bozkir

Bence mutlaka gitmeniz lazim veterinere

sedaclk13

Arkadaşlar maalesef gidemiyorum bunu yazanları anlamazdım kızardım ama elimde olan birşey yok canımın yarısı kedime bir şey olacak diye yerimde duramıyorum

bozkir

Kafa travmasi gecirmis olabilir gozundeki damarlar pembe demissiniz. Veteriner muayene etmeden hatta gerekli goruntuleme islemlerini yapmadan birseyi yok denemez. Biraz suruklenmis bir de o yuzden mutlaka gidin dedim, Allah yardimciniz olsun

mehmetkaplan

hal ve hareketleri nasıl? yürürken nasıl normal mi yürüyor arada sendeliyor mu yada yürüyor mu daha doğrusu? şokta da olabilir. yatıp uyur büyük ihtimalle dediğinize göre yapabileceğiniz bir şey yok yarın erkenden veterinere gidin umarım bir şey olmaz.

mehmetkaplan

yememesi de aslında biraz normal, ölümden dönmüş hayvan ve şokta. yaş mama yada yumurta sarısı verin yarın.

sedaclk13

Hareketleri normal koşuyor evdeki diğer kedilerle aynı iletişimde sadece yemek yiyemiyor sanırım ağızda sorun var sadece iç kanamadan korkuyorum umarım birşeyi olmaz yarın ilk işim veterinere gitmek olacak

sedaclk13

Teşekkür ederim önerileriniz için

Zeynooo

Cok uzuldum ins kotu birseyi yoktur . Gecmis olsun.