Uzun Süreli Nd

Seymmrym

Merhaba arkadaşlar ben uzun süreli yani 1 yıldan fazla süredir nd kullanan var mı nasıl gidiyor bilgi almak istiyorum kullanan varsa yardımcı olabilir mi ben bizim bebiş geldiğinden beri (8 aylık olacak ) nd kitten tavuklu kullanıyorum çok şükür maşallah bir problem yaşamadık ama yakın zamanda kısırlaştıracağım ondan sonra ndden devam etmelimiyim bilemedim yardımcı olursanız çok sevinirim buarada bizim kız seçici rc proplanın yüzüne bakmıyo aşırı iştahlı da diyemem kararınca yiyor

4 CEVAP

byzkpln

ND hiç kullanmadım fakat uzun süreli mama kullanımı zaten önerilmiyor. 1 senede bile 2-3 kez mama değişikliği yapılmalı diye biliyorum. Tabi hangi markadan mama alırsınız hangisi bütçenize uygun onu siz bilirsiniz 🙏🏻 ama ND diğer marka mamalarına göre en çok tavsiye edilenlerden biri. Yine acana orijende öyle. Tester paketlerden alıp deneyebilirsiniz

NorthNight

Belirli aralıklarla mama değişimi yapmak mevcut mamanın eksiğini-fazlasını dengeler ve kedinin de mamadan sıkılmasını önler. İçeriği güzel bütçenize uygun farklı bir mamaya geçmeniz daha iyi olur bence.

Seymmrym

İçerik olarak değiştirmek istiyorum zaten ama marka olarak kararsız kaldım

gece18

Mamanızda rotasyon olmalı bence. Nd güzel bir marka ama belirli bir zaman diliminde farklı bir mamada rotasyona eklenebilir.