Kedi Tuvaleti Yer Değiştirme

aliyea

Kedim 4 aylık tuvaletinin yerini değiştirmem gerekiyor nasıl alıştıralirim salondan banyoya alacağım

3 CEVAP

byzkpln

Böyle durumlarda yavaş yavaş ilerletiliyor diye biliyorum. Salondan banyoya geçirirken kaydırarak tuvaletini ilerletin yanında başka bir oda varsa oraya geçirin sonra banyoya alın diğer bir önerimde tuvaletini temizlemeyin ve kokusundan tanıyıp bulmasını sağlayabilirsiniz. Gün içinde her mama yiyişinden 10 dk sonra banyoda tuvaletine götürüp öğrenmesini bekleyin. Banyonun kapısı sürekli açık dursun bu sürede

aliyea

Cok teşekkürler

Warriorsans

Kedinize tuvaletinin yeni yerini gösterin o alışır zaten bizimkilerde hiç bu konuda sorun yaşamıyorum kumu nerde olursa olsun bulup kumuna yapıyorlar tuvaletlerini